ДНЗ " Золотий ключик ". с. Березове

Методична робота

Березівський дошкільний навчальний заклад “Золотий ключик” у своїй діяльності керується: Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», Статутом закладу, законодавством України «Про працю», наказами МОН, органами управління освітою різних рівнів, завідувача ДНЗ.

Головною метою ДНЗ є забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти, забезпечення потреб громадян у  догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового й духовного розвитку.

Завдання дошкільного навчального закладу:

- реалізація державної політики в галузі освіти;

- забезпечення фізичного і психічного здоров’я дітей;

- формування умінь і навичок, необхідних для навчання в школі;

- формування гармонійно розвиненої особистості із високими моральними цінностями .

Дошкільний  заклад несе відповідальність  перед батьками, суспільством і державою за:

- забезпечення відповідного рівня дошкільної освіти у межах державних вимог до її змісту, обсягу та рівня;

- дотримання фінансової дисципліни та збереження матеріально – технічної бази.

Навчально - виховний процес здійснюється відповідно до Базової програми розвитку дитини «Українське дошкілля" , програми розвитку та виховання дітей раннього віку «Зернятко», програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» .

Для координації методичної роботи закладу діє творча група, яка  відповідно до річного плану працює над вирішенням завдань четвертого етапу обласної науково - методичної проблеми: «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості».