ДНЗ " Золотий ключик ". с. Березове

Наш дитячий садок

На перехресті трьох областей: Дніпропетровської, Донецької та Запорізької, в самому дальньому куточку Дніпропетровської області, розмістилося село з мальовничою назвою – Березове. В центрі села, на горбочку, по вулиці Центральній, будинок 5 розташувалася галаслива дитяча країна – дошкільний навчальний заклад «Золотий ключик».

Колись, в далекому 1985 році він відкрив свої двері для дев’яноста вихованців з семи сіл Березівської сільської ради. На той час власником був колгосп «Маяк». В 2001 році  дитсадок перейшов у власність громади Березівської сільської ради. На разі тут виховується 26 дітлахів віком від 1 року 3 місяців до 6 років. Функціонує одна різновікова група «Сонечко», є  музичний та спортивний зали.

На просторих ігрових майданчиках дітлахів зустрічають павільйони та спортивні комплекси для розваг.

Працівники ДНЗ " Золотий ключик "